Польська прокуратура розглядає кілька версій смерті українки у хостелі - Волинь.Правда

Польська прокуратура розглядає кілька версій смерті українки у хостелі

Показати всі

Польська прокуратура розглядає кілька версій смерті українки у хостелі

Районна прокуратура польського міста Стараховіце розглядає різні версії смерті 51-річної громадянки України, яку знайшли мертвою в одному з місцевих хостелів. За словами заступника районного прокурора Кшиштофа Груднєвського, наразі правоохоронці очікують на результати розтину тіла померлої та залежно від них визначатиме, як діяти далі, повідомляє «Укрінформ».

«Ми розглядаємо різні версії. Зараз ми ще не знаємо, чи до смерті причетні інші особи, оскільки така ймовірність усе ще є», — зауважив прокурор.

Він уточнив, що робочими версіями є смерть з природних причин, побиття в результаті якого наступила смерть і цілеспрямоване вбивство. Однак, дві останні версії прокурор усе ж вважає малоймовірними, оскільки на тілі жінки немає характерних слідів, які б вказували на насильницьку смерть.

Утім, справу прокурор вважає доволі «заплутаною» через те, що немає конкретного свідка, який би розповів, що жінка робила, де працювала, чим займалася напередодні трагічної події. Відтак потрібно опитувати багатьох людей.

«Ми перевіряємо, де працювала жінка. Одні стверджують, що вона донедавна працювала, інші кажуть, що вона взагалі ніде не працювала. Відомо, лише, що вона оплатила проживання в хостелі до кінця місяця», — повідомив Груднєвський.

Прокурор зазначив, що до кінця тижня буде підготовлено повну документацію щодо причин смерті особи. Наразі прокуратура встановлює контакт з родиною померлої і вирішуватиме, коли і як тіло буде передано похоронному агентству для перевезення в Україну.

Як повідомляла Правда.Волинь, 11 жовтня у хостелі у польському місті Стараховіце знайшли мертвою 51-річну громадянку України.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *