Пісачук не підійшов: ще раз обиратимуть головного лікаря Волинської обласної лікарні

Показати всі

Пісачук не підійшов: ще раз обиратимуть головного лікаря Волинської обласної лікарні

Конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря Волинської обласної лікарні проведуть повторно найближчим часом. Про це заявила голова Волинської обласної ради Ірина Вахович під час прямого ефіру на телеканалі Аверс 12 лютого.

“Наразі тимчасово виконуючий обов’язки головного лікаря Олександр Дудар, якого призначили у грудні минулого року. Щодо Сергія Пісачука, який пройшов конкурс, то там виникли юридичні питання до процедури, до досвіду роботи на керівних посадах тощо. Найближчим часом буде проведено новий конкурс і відбудеться призначення на постійній основі”, – прокоментувала Ірина Вахович. Нагадаємо, у частини депутатів Волинської обласної ради виникли зауваження щодо прозорості проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря Волинської обласної лікарні, тим не менше профільна комісія більшістю голосів вирішила рекомендувати обласній раді призначити на цю посаду Сергія Пісачука.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

1 Comment

  1. Avatar Орест сказав:

    Цікаво чи завжди обласна зрада реагувала на такі порушення, наприклад досвід роботи коли призначили приближених людей???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редакції