"Пакуйте валізи і пі****те до Москви", - Яніна Соколова "розгромила" Оксану Марченко.ВІДЕО - Волинь.Правда

“Пакуйте валізи і пі****те до Москви”, – Яніна Соколова “розгромила” Оксану Марченко.ВІДЕО

Показати всі

“Пакуйте валізи і пі****те до Москви”, – Яніна Соколова “розгромила” Оксану Марченко.ВІДЕО

Дружина проросійського олігарха Віктора Медведчука Оксана Марченко після запровадження санкцій проти бізнесових структур її чоловіка заявила про свій похід в політику та жорстко розкритикувала Володимира Зеленського. Відома блогерка Яніна Соколова не добирала слів, коментуючи заяву Марченко. 

Відповідний ролик Яніна Соколова опублікувала на своєму каналі у Ютубі.

У ролику Яніна Соколова використала уривок зі звернення Оксани Марченко, у якому та критикує рішення Володимира Зеленського про запровадження санкцій, та фактично називає його “політичним трупом”, пригадуючи, як у далекому 2003 році допомогла Володимиру Зеленському працевлаштуватися.

У свою чергу Яніна Соколова зазначає, що має безліч претензій до Володимира Зеленського, однак, рішення Президента про запровадження санкцій проти структур Віктора Медведчука – чи не перше рішення Зеленського, яке вона цілком підтримує, та додає, що справжні “політичні трупи”, це якраз таки команда ОПЗЖ.

“Я нагадаю, що за всі роки війни, починаючи з 2014 року, Оксана Марченко, маючи величезні медійні можливості, а на на йоту не зробила для того, аби хоч якось проявити свою громадянську позицію”, – зазначила Яніна Соколова.

Блогерка пригадала, що за всі роки війни Оксана Марченко жодного разу не відвідала госпіталю і жодним чином не допомогла військовим. Яніна Соколова порадила Марченко звернутися до кума, аби той забрав свої війська з території України і виплатив відшкодування.

Та більше за все блогерку вразила наступна фраза Оксани Марченко: “Мій чоловік – … політичний діяч, якого ви так боїтеся, і, до речі, правильно робите”.

“Оксано, Віктора Медведчука ніхто не боїться. Просто гидко всім від нього”, – відповіла Яніна Соколова.

“З сьогоднішнього дня я вступаю в партію Опозиційна платформа “За життя”, де своїм основним завданням бачу захист українського народу від “зеленого” свавілля і беззаконня”, – заявила у ролику Оксана Марченко.

У свою чергу Яніна Соколова нагадала, що беззаконня зростало у тоталітарному режимі, якого, в тому числі, створював власними руками й “адвокат” Віктор Медведчук. В кінці ролику Яніна Соколова емоційно запропонувала Марченко пакувати валізи і вирушати в Москву.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *