Нові правила виплати субсидій українцям: хто і чому може залишитися без соцдопомоги - Волинь.Правда

Нові правила виплати субсидій українцям: хто і чому може залишитися без соцдопомоги

Показати всі

Нові правила виплати субсидій українцям: хто і чому може залишитися без соцдопомоги

В Україні змінюють правила оформлення субсидії – з травня 2021 року одержувачі повинні подати нову заявку, проте деяких українців позбавлять виплат. Про це в ефірі телеканалу “Україна 24” розповів заступник директора департаменту соціальної політики Київської міської державної адміністрації Максим Бученко.

Так, без субсидій з 1 травня залишаться ті, хто має на депозитному рахунку в банку більше 100 тисяч гривень, став власником нового автомобіля або придбав валюту одноразово на суму понад 50 тисяч гривень.

“Мається на увазі, що якщо у громадянина є певна сума коштів, за яку він купує ту ж валюту, то питання, чому вони не йдуть платити за комунальні послуги, а вимагають допомоги від держави … Якщо купили автомобіль більше мільйона гривень, а при цьому говорять, що не можуть заплатити за комунальні послуги – це соціально несправедливо “, – пояснив Бученко.

Він наголосив, що субсидії призначені в першу чергу для соціально незахищених українців. У той же час, деякі приховують свої доходи заради отримання допомоги.

“Люди у нас почали трохи заграватися, приховувати свої витрати і розповідати про те, що ми не можемо заплатити за комунальні послуги, але при цьому ми купуємо автомобіль за 20 тисяч доларів”, – зазначив представник КМДА.

За його словами, за новими правилами без субсидій залишиться незначна частина тих, хто їх отримує зараз.

“Якщо брати по Києву, то у нас з 100 тисяч громадян, які на сьогоднішній день користуються … Будуть 99,9 тисячі громадян, які користуватимуться. Інші – 0,1%, які не отримають”, – резюмував він.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *