Посилаючись на «Громадське.Волинь» та «Район.Луцьк»,інформує «Волинська правда».
За словами начальника Управління поліції міста Луцька Антона Цюцюри,це винятково луцьке «ноу-хау»,адже в інших містах такої практики не було. Про це він розповів під час прямого ефіру у телепередачі «Під градом змін».
«Наші патрульні вийшли з такою ініціативою попереджувати людей. Вони фіксують собі авто,номер,і наступного разу,якщо автомобіль буде знову неправильно припаркований,на нього буде складений адмінматеріал»,– прокоментував появу таких попереджень Антон Цюцюра.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook