Лучани представляли Україну на Міжнародному турнірі з тенісу (ФОТО) - Волинь.Правда

Лучани представляли Україну на Міжнародному турнірі з тенісу (ФОТО)

Показати всі

Лучани представляли Україну на Міжнародному турнірі з тенісу (ФОТО)

В змаганнях приймали участь 160 спортсменів з Росії,Литви,України,Туркменістану,Білорусі. Про це повідомляє прес-служба КЗ “ДЮСШ №2 Луцької міської ради”.
Україну представляла команда КЗ “ДЮСШ №2 Луцької міської ради” в кількості 5 спортсменів і 1 тренер-викладач Демчук Євген Романович.
Від команди ДЮСШ №2 у віковій категорії 1998-2001 р.н. серед юнаків II місце зайняв Нечипорук Вадим,учень 9 класу ЗОШ №10.
У віковій категорії 2002-2003 р.н. впевнену перемогу здобув член юнацької збірної команди України Юнчик Валентин,учень 7 класу ЗОШ №10,який не програв жодної зустрічі. Наші молоді спортсмени – Папірник Даниїл і Панчук Денис 2005 р.н.,які виступили у віковій категорії 2004 р.н. і молодші. Вони відповідно посіли 9 і 11 місця.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook