Назвали умови: віряни зможуть відвідувати богослужіння

Показати всі

Назвали умови: віряни зможуть відвідувати богослужіння

З 22 травня Православна церква України поступово поновлює богослужіння. Це відбуватиметься в рамках поступового пом’якшенням карантину в областях, де епідеміологічна ситуація стає кращою, повідомляє пресслужба ПЦУ.

Під час перебування у храмах потрібно буде дотримуватися карантинних вимог.

Зокрема, перед тим, як йти на богослужіння, людей просять виміряти температуру. Богослужіння у храмах дозволили за умови участі не більш як однієї людини на 10 кв. м площі. Якщо храм уже заповнений, інші віряни можуть брати участь у богослужінні на його території із дотриманням соціальної дистанції.

Священників просять попередньо позначити місця для зручності та безпеки вірян і за можливості розташувати на вулиці засоби трансляції. Причастя буде, як і раніше, подаватися кожному окремо в руки. Перед самим таїнством як священник, так і миряни мають продезінфікувати руки.

Також ПЦУ закликає вірян дотримуватися соціальної дистанції як всередині, так і на вулиці. Священнослужителів просять звершувати богослужіння згідно з усіма заходами безпеки, зокрема забезпечити храми антисептиками і масками.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *