На Волині з крижаної води рятували підстрелену козулю - Волинь.Правда

На Волині з крижаної води рятували підстрелену козулю

Показати всі

На Волині з крижаної води рятували підстрелену козулю

На Волині жителі прилуцького села Промінь намагалися врятувати із крижаної води підстрелену молоду козулю. На жаль, тварина померла в зоопарку. Про це повідомив власкор Гал-інфо.

Мешканці села Промінь поблизу Луцька врятували тварину, яка тонула. Під час прогулянки житель села Промінь Володимир Демчук побачив в заростях очерету молоденьку козулю, яка намагалася врятуватися від мисливців, забігла на крихкий лід і провалилася.

Помітивши, що тварина ослабла і не може вибратися самотужки, чоловік вирішив витягнути її. Допомогти в порятунку зголосилися ще двоє небайдужих односельців – Андрій Казаков і Дмитро Мосійчук. Пробиваючи кригу, вдалося підпливти до козулі. Чоловіки обв’язали її мотузкою і витягнули на берег.

З’ясувалося, що врятована тварина змерзла так, що не могла навіть поворухнути кінцівками. Козулю люди передали для надання допомоги до Луцького зоопарку.

На жаль, врятувати тварину не вдалося. Як повідомили в Луцькому зоопарку, на тварину полювали мисливці, про що свідчить поранення дробом.

«Ветеринар під час розтину дістав дробинки», – зауважили у звіринці.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *