На Волині сільський голова від «Батьківщини» подав у відставку - Волинь.Правда

На Волині сільський голова від «Батьківщини» подав у відставку

Показати всі

На Волині сільський голова від «Батьківщини» подав у відставку

Як повідомляє газета «Волинь-нова»,у Залісах Ратнівського району трапився рідкісний не лише в історії району,а й,мабуть,на Волині випадок – сільський голова Михайло Корецький добровільно відмовився від своєї посади.

У листопаді 2010 року газета повідомляла,що пан Корецький,балотуючись на посаду сільського голови на виборах до місцевих рад від партії «Батьківщина»,отримав блискучу перемогу – за нього проголосувала переважна більшість виборців. Однак уже через рік він,очевидно,розчарувався і… написав заяву на звільнення за власним бажанням. Депутати такий крок голови сприйняли з подивом,адже активності в нього не бракувало,а тому одноголосно проголосували проти задоволення заяви.

Втім,недавно Михайло Корецький знову написав заяву на звільнення з посади сільського голови. І цього разу народні обранці підтримали її.

За словами голови районної ради Миколи Макарука,який брав участь у роботі сесії,причиною добровільної відставки сільського голови є те,що йому важко працювалося,бо останнім часом не мав належної підтримки у своїх діях ні від депутатів,ні від виборців села. Тому й подав у відставку.

Обов`язки сільського голови нині виконує депутат,секретар сільської ради Любов Жерж. Як повідомила вона,найближчими днями сільська рада направить до Верховної Ради подання про призначення у Залісах дострокових виборів сільського голови.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook