На Волині призначили нового очільника медицини - Волинь.Правда

На Волині призначили нового очільника медицини

Показати всі

На Волині призначили нового очільника медицини

На Волині призначили нового керівника управління охорони здоров’я облдержадміністрації. Підрозділ очолив лікар Волинської обласної клінічної лікарні Юрій Легкодух. Розпорядження про його призначення 23 листопада підписав голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко, – передає Перший.

Нагадаємо, раніше в.о. начальника управління був заступник начальника цього ж підрозділу виконавчої влади Валерій Руцький. До цього відомством керував Роман Рудоквас,  який прийшов на посаду у січні 2021 року, а до цього був головним лікарем Броварської станції екстреної медичної допомоги і був зареєстрований у Донецьку. .

Юрій Легкодух – судинний хірург, завідувач відділення інтервенційної радіології № 2 Закінчив Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького у 1997 році. Проходив інтернатуру по загальній хірургії у 1997-1999 рр. У 1999-2000 рр. викладав у Луцькому базовому медичному коледжі. З 2000 року працює у Волинській обласній клінічній лікарні, завідувачем відділення інтервенційної радіології № 2. Також був керівником профспілкової організації обласної лікарні.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *