Показати всі

На Волині помер священник (ФОТО)

На 88-му році життя сьогодні, 24 жовтня, упокоївся клірик кафедрального собору Святої Трійці протоієрей Сергій Мельничук-Мартинюк. Про це повідомляє Волинська єпархія ПЦУ.

Отець Сергій народився 25 червня 1933 року в селі Марковичі Локачинського району. Закінчив Одеську духовну семінарію та Ленінградську духовну академію. Він був кандидатом богословських наук та удостоєний низки церковних нагород.

19 серпня 1967 року його висвячено на священника. Отець Сергій служив душпастиром у різних парафіях Волині та Поліссі, наприкінці 90-х років був настоятелем луцького Свято-Троїцького кафедрального собору та тривалий час викладав у Волинській духовній семінарії, у тому числі після її реорганізації у Волинську православну богословську академію. Отець був ректором цієї духовної школи та більше 50 років звершував священниче служіння.

Сергій Мельничук-Мартинюк  видав мемуари свого батька Мусія Мельничука «Моя довга страждальна дорога». Також душпастир написав автобіографічну книгу «Мої спогади без прикрас».

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

1 Comment

  1. Avatar Августа сказав:

    Він прожив достойно це життя !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *