На Волині не будуть відновлювати рух транспорту та роботу дитячих садочків

Показати всі

На Волині не будуть відновлювати рух транспорту та роботу дитячих садочків

На Волині не будуть послаблювати карантин через зростання захворюваності. Таке рішення прийняла волинська регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при облдержадміністрації.

Відтак, відновлення руху громадського транспорту та роботи дитячих садочків поки що не буде і в Луцьку.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року щодо встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, послаблення протиепідемічних заходів застосовується та припиняється на території регіону на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (у нашій області — Волинська регіональна комісія при обласній державній адміністрації), яке приймається з урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності у регіоні ознак для послаблення протиепідемічних заходів.

За повідомленням Міністерства охорони здоров’я України, станом на 22 травня Волинська та ще 11 областей не готові перейти до другого етапу карантинних обмежень.

У МОЗ проаналізували основні показники, яким має відповідати регіон, для послаблення протиепідемічних заходів. На жаль, сьогодні ситуація в області і Луцьку зокрема, не найкраща. Протягом тижня, що минає, спостерігалося збільшення кількості хворих на коронавірус.

Тож Волинська область, у тому числі і Луцьк, не переходитиме до другого етапу карантинних обмежень. Тобто відновлення руху громадського транспорту та роботи дитячих садочків, що передбачалося другим етапом пом’якшення карантинних заходів, поки що не буде.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *