На Волині чоловік пограбував нумізмата - Волинь.Правда

На Волині чоловік пограбував нумізмата

Показати всі

На Волині чоловік пограбував нумізмата

Злодій викрав із будинку заявника ювілейні срібні монети. З відповідною заявою до правоохоронців звернувся 50-річний мешканець Луцького району.

На місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група райвідділу міліції. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Проведеними заходами оперативники встановили особу крадія. Зловмисником виявився 34-річний житель Рожищенського району. Чоловікові оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення,передбаченого ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook