Проблему енергозбереження у навчальних закладах вкотре підняли на комісії міської ради з питань освіти,науки,культури,мови. Як повідомила начальник департаменту економіки міськвиконкому Лілія Єлова,бюджетом 2015 року на енергозберігаючі заходи у навчальних закладах міста передбачено 500 тисяч гривень. За її словами,цієї суми має вистачити.
Водночас,Григорій Пустовіт наголосив на питанні щодо заміни вікон у сходових клітках шкіл. Адже старі вікна створюють протяги,а батьки школярів за свої гроші погоджуються замінювати хіба що вікна у класах. Депутат також повідомив,що направив відповідне письмове звернення до міського голови.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook