На Ратнівщині місцеві мешканці збирають пластик і скло, які потім сортують - Волинь.Правда

На Ратнівщині місцеві мешканці збирають пластик і скло, які потім сортують

Показати всі

На Ратнівщині місцеві мешканці збирають пластик і скло, які потім сортують

Під кінець робочого тижня селищний голова Віталій Бірук здійснив робочий виїзд до сіл Кортеліси та Млинове, в яких кілька днів велися роботи з вирівнювання та підсипки окремих ділянок вулиць, а також упорядковувались місцеві смітники. Про це інформує Ратнівська селищна рада.

На сміттєзвалищі села Млинове стоять мішки з відсортованим пластиком та склом, які потім здають. Староста відповідних сіл Микола Корнелюк розповів:

“Спочатку складно було навчити людей, але з часом однодумців з сортування стає більше і ми вже відправили першу партію відсортованого сміття. Надіюсь на подальше розуміння і долучення жителів до цієї справи. Ці заходи мають не лише практичне значення, а й допомагають об’єднати мешканців. Роботи з доброустрою на території громади тривають. Тільки спільним бажанням і кропіткою працею досягнемо успіху!” – розповів староста відповідних сіл Микола Корнелюк.

Слід зазначити, що під час об’їзду територій, санітарний стан та доброустрій територій сіл залишив вкрай позитивні враження.

 

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *