Морозна казка: головний парк Луцька у перший день зими (ФОТОРЕПОРТАЖ) - Волинь.Правда

Морозна казка: головний парк Луцька у перший день зими (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Показати всі

Морозна казка: головний парк Луцька у перший день зими (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У Луцьку перший день зими виявився морозним. Сніг потішив волинян ще 28 листопада. Центральний парк культури та відпочинку імені Лесі Українки зустрічає лучан засніженими алеями, теплою кавою та сніговиком, який під час снігопаду встигла зробити щаслива дітвора.

Зима сюди прийшла за розкладом, навіть трішки раніше. Під ногами рипить м’який сніг, а в повітрі літають поодинокі сніжинки. До речі, згідно з даними синоптиків, лучанам не варто очікувати на новий снігопад ще близько двох тижнів, тому залишається тішитися фотографіями та відео, які вони вражені зробили ще на вихідних.

Сонце піднімається все вище над горизонтом та розтоплює промінням засніжені ялини. Гуляючи парком можна відчути, як мороз щіпає за руки та обличчя, однак більшість лучан уже встигли дістати з своїх шаф теплий одяг, шапки та рукавиці.

“Дивний час – зима. Морозна, жорстока, але – чарівна. Зима для того і створена в білих тонах, аби починати своє життя з чистого аркуша”, – писали відомі письменники. Незважаючи на температуру -4°, у Лесиному парку гуляють задоволені лучани.

Одні кутаються у в’язані шарфи, інші п’є теплу каву або чай, а хтось робить світлини на фоні засніжених алей. Проходячи повз них, перехожі наспівують новорічні пісні та колядки, які лунають з “Луцької Венеції”.

Тож, цьогоріч зима на диво розпочалася за календарем, аби вчасно подарувати новорічний настрій та дух прийдешніх свят.  срочный займ на карту онлайн

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *