Мінфін США виділив Україні додатково $4,5 млрд: куди підуть кошти - Волинь.Правда

Мінфін США виділив Україні додатково $4,5 млрд: куди підуть кошти

Показати всі

Мінфін США виділив Україні додатково $4,5 млрд: куди підуть кошти

Кошти спрямують на соцвиплати та зарплати медикам і вчителям

Сполучені Штати виділяють Україні додатково $4,5 млрд прямої бюджетної підтримки. Про це йдеться у заяві міністерки фінансів Джанет Єллен.

«Ці кошти почнуть виплачуватися найближчими тижнями та допоможуть уряду України захиститися від незаконної війни Росії шляхом зміцнення економічної стабільності та підтримки основних державних послуг, включаючи заробітну плату працівникам лікарень, державним службовцям і вчителям, а також соціальну допомогу людям похилого віку та вразливим категоріям. У поєднанні з нашою підтримкою безпеки та величезною хоробрістю українського народу ці кошти є критично важливим інструментом опору України неспровокованому вторгненню Путіна», – йдеться у заяві.

У Мінфіні зазначають, що ці виплати доведуть загальну пряму бюджетну підтримку США для України до $13 млрд у формі грантів. Крім надання економічної підтримки, міністерство фінансів і уряд США продовжуватимуть використовувати всі інструменти, включаючи «історичну коаліцію санкцій, щоб послабити військову машину Путіна».

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *