Директор ТОВ «АТП-Луцьк» Олег Колесник,підприємство якого обслуговує лучан маршрутними перевезеннями,бідкається на те,що його працівники через невисоку зарплату їдуть заробляти грошей за кордон. До слова,на підприємстві працює 35 осіб.
За словами керівника,є проблема із досвідченими водіями,які часто лишають місце роботи. Незважаючи на це,ТОВ «АТП-Луцьк» намагається покращувати сервіс та умови для своїх працівників.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook