Про це Район.Луцьк стало відомо з достовірних джерел. Котельня на вулиці Володимирській,1 опломбована. Протягом двох днів планують припинити подачу блакитного палива по всіх котельнях міста.
«Не зовсім правильно. Перекривають електропостачання. На сьогоднішній день обмежують деякі котельні та бойлерні від електропостачання. Зараз я перебуваю на «Луцьктепло» і цією проблемою займаюся»,– зазначив перший заступник міського голови Тарас Яковлев.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook