«Квітковий бум» до 8 березня: де та за яку ціну у Луцьку можна придбати квіти - Волинь.Правда

«Квітковий бум» до 8 березня: де та за яку ціну у Луцьку можна придбати квіти

Показати всі

«Квітковий бум» до 8 березня: де та за яку ціну у Луцьку можна придбати квіти

Квіти – символ весни та пробудження. Саме тоді магазини пропонують безліч різноманітних варіацій букетів та тюльпанів. Попит саме на ці квіти зріс до свята 8 березня. Від ніжно-рожевих до жовтих: саме такі квіти можна придбати, однак, де дешевше і в яких місцях, дослідила журналістка «Волинь. Правди».

«8 березня – свято всіх жінок», – так казали з дитинства. Протягом останніх років поширюється багато чуток, що це абсолютно не свято і робити вихідний у цей день – непотрібно.

Сучасні жінки абсолютно по-різному відносяться до святкування та традицій 8 березня. А чи є взагалі якісь забобони чи варіації проведення цього дня? У кожного власні погляди, але від того, що протягом цього дня весь інтернет буде заповнений листівками з привітаннями нікуди не дітися.

Однак, для дівчат важливо не лише отримувати привітання у соцмережах, а й увагу від рідних їм людей.

«Особисто для мене, як і для інших дівчат, важливо на 8 березня отримувати квіти. Немає різниці, чи це будуть ромашки, або ж троянди, проліски чи тюльпани. Важливо розуміти, що саме у цей день тобі приділяється увага», – розповідає студентка Таїсія. Дівчина каже, що протягом року це свято  вважається найніжнішим, і хоча б у цей день кожна варта навіть однієї квіточки.

«Квіти – це символ краси, неперевершеності та ніжності, а кожна дівчина та жінка – саме такі», – зазначає Таїсія.

Чоловіки ж сприймають квіти не як основний атрибут свята.

«Важливо робити подарунки жінкам, адже кожна заслуговує лише найкращого. У цей день можна обійтися і без квітів, адже подарунок – це вже приємність, а квіти можна придбати і в будь-який інший день», – підсумовує лучанин Ярослав.

Тож, чи дарувати квіти на 8 березня, чи ні – справа кожного. Але магазини Луцька пропонують різні варіанти букетів: одиничні тюльпани, міксові рози та бузок.

Журналістка «Волинь.Правди» дослідила ціни на букети на різних платформах міста і визначила, що дешевше квіти купувати у Insragram-магазинах.

Для порівняння обрала гуртівні квітів «cvit_market», які популяризують свій товар у Instagram , квітковий магазин у торговому центрі ЦУМ і квіти на вулицях міста.

За один тюльпан у гуртівнях лучанам доведеться заплатити 19 гривень, тобто за 400 гривень можна придбати букет з 21 квітки. Якщо ж надавати перевагу міксовим букетам, то у середньому за нього доведеться  600 гривень, однак у ЦУМі такий букет межу обійтися від 200 до 700 гривень.

«До 8 березня у людей зростає попит на тюльпани, тому що у всіх ці квіти асоціюються з весною», – каже флористка Юлія та додає, що частіше купують саме тюльпани, аніж троянди.

За одну квітку доведеться заплатити 25 гривень, що на 6 гривень дорожче, аніж у гуртівнях. Тобто букет з 21 квітки лучанам обійдеться у 525 гривень.

Однак, як зазначає Юлія, якщо купувати велику кількість тюльпанів, то діятиме знижка. Дівчина розповідає, що зазвичай обирають квіти білих, жовтих та фіолетових кольорів.

За flower box розміру S у гуртівнях доведеться віддати 615, а за розмір М – 800 гривень, так як у ЦУМі така корзинка коштуватиме  від 200 до 400 гривень.

Варто врахувати і те, що доставка квітів у Instagram-магазині вартуватиме у межах 80 гривень.

Також на ціну впливає розмір та набір квітів, з яких складається букет. Наприклад троянди 50 сантиметрів коштуватиме 22 гривні за штуку, а 70 – 28 гривень.

Ситуація з цінами на квіти на вулицях міста дещо схожа. Наприклад, за один тюльпан продавці просять 25 гривень, але кажуть, якщо купувати у великих об’ємах, буде дешевше.

А за вазон з тюльпаном лучанам доведеться «викинути» 100 гривень.

Тож, проаналізувавши ринок квітів, купувати тюльпани у Instagram-магазині значно дешевше. Ціни на інші букети: міксові чи бокси – залежать від наповнення та собівартості самої квітки. У магазинах на вулицях міста квіти купувати – дорожче, однак, якщо брати у великих кількостях, діятиме знижка.

Автор Дарина Андрощук

 

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

1 Comment

  1. Avatar Вітання сказав:

    Найкращі вітання з любої нагоди

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *