Кремль цинічно обрав 22 червня, аби озвучити нові погрози Німеччині - Волинь.Правда

Кремль цинічно обрав 22 червня, аби озвучити нові погрози Німеччині

Показати всі

Кремль цинічно обрав 22 червня, аби озвучити нові погрози Німеччині

Росія звинуватила німецький уряд у роздмухуванні русофобії

До роковин початку радянсько-німецької війни російська влада згадала про військову допомогу Німеччини Збройним силам України, провівши паралелі між нинішньою війною та німецьким вторгненням на територію СРСР під час Другої світової. Про це йдеться в офіційній заяві МЗС Росії, оприлюдненій саме 22 червня.

Міністерство закордонних справ країни-агресора розкритикувало постачання німецької зброї Україні. «Незабаром, ймовірно, почнуть з’являтися зображення розбитої на полях України німецької військової техніки, і суспільства в Росії та Німеччині почнуть проводити зрозумілі в обох країнах історичні паралелі», – заявило російське МЗС, порівнявши нинішню демократичну Німеччину із нацистським Третім Рейхом, чиї війська в 1941-1945 роках воювали проти Радянського Союзу, зокрема, і на території України.

Крім того, російська влада образилася на «антиросійську пропаганду» у Німеччині та згадала про російськомовних громадян цієї країни.

Росіяни побачили у німецькому інформаційному просторі «антиросійську пропагандистську кампанію», яка тримає уже «протягом довгих років» і «перетнула усі можливі й неможливі межі».

Жертвами цієї «кампанії», запевняє відомство Сергія Лаврова, стали не тільки росіяни, а й російськомовні громадяни Німеччини.

Міністерство закордонних справ РФ звинуватило у роздмухуванні «русофобської істерики» членів федерального уряду Німеччини.

Оголошену канцлером Олафом Шольцем через кілька днів після початку повномасштабної російсько-української війни «зміну епох» МЗС РФ трактувало як збільшення німецької військової присутності безпосередньо біля кордонів Росії.

Також Кремль заявив про погрози верховному російському керівництву з боку «німецького генералітету» і натякнув, що відносини між двома країнами погіршилися до часів Другої світової війни.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *