Неодноразово судимий 43-річний ковельчанин вчинив 40 крадіжок, якими потерпілим завдав збитків на майже 100 тисяч гривень. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Волині.
Умовно-достроково звільнившись із місць позбавлення волі у червні 2019 року, чоловік не зробив жодних висновків і продовжив займатися злочинним промислом.
Упродовж жовтня 2019 – лютого 2020 року він вчинив чотири десятки злочинів у Ковелі. Витягував гаманці з сумок, телефони з кишень, цупив речі з прилавків на ринку та з приватних обійсть, продукти у магазинах. Заходив у лікарняні заклади, дитсадочки, школи, гуртожитки та викрадав там залишені без нагляду сумочки з гаманцями й іншими цінностями. Кілька разів у гаманцях були банківські картки, якими зловмисник розраховувався у магазинах.
Під час обшуку в його оселі правоохоронці також вилучили боєприпаси, які він незаконно придбав та зберігав.
Визнавши волинянина винним у крадіжках, викраденні офіційних документів та незаконному поводженні з боєприпасами, суд призначив йому покарання у виді трьох років та двох місяців позбавлення волі.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook