Коронавірусом заразяться всі: український лікар записав звернення через ситуацію в лікарнях

Показати всі

Коронавірусом заразяться всі: український лікар записав звернення через ситуацію в лікарнях

Український лікар записав відеозвернення до українських чиновників та олігархів у зв’язку із ситуацією з коронавірусом в Україні та розповів хто захворіє COVID-19. Відео з’явилось на Facebook-сторінці лікаря Павла Ткаченка, – пише “Апостроф”.

“Коронавірус не вибирає кого вражати. Хворіють і можновладці, і депутати, і губернатори будуть хворіти. Всі будуть хворіти, будуть хворіти всі ті директора, хто думав, що вони будуть лікуватись обстежуватись за кордоном. які думали, що вони можуть нищити і не дбати про розвиток нашої медицини”, – сказав лікар.

Він звертає увагу на те, що у сучасних реаліях неможливо поїхати на обстеження чи лікування за кордон, доведеться лікуватись в Україні.

“Сьогодні ви получили той відкат на який заслуговуєте. Всі кордони закриті і тепер ви мусите лікуватись у наших клініках, про які ви не дбали і будете взаємодіяти з тою медециною, яку нищили”, – звернув він увагу.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

19 Comments

 1. Avatar Ольга сказав:

  ЗОЛОТІ СЛОВА!!!!! Правду лікар сказав, браво👍👍👍👏👏👏

 2. Avatar Олена сказав:

  Це правда це те що вони заслужили.

 3. Avatar Іван сказав:

  Марна мова.Люди в яких нема нічого святого крім збагачення заради власної наживи.не почують.Вони одержимі грошолюбством і їх розум окутаний сріблом.золотом.брильянтами тощо.не може чути даже в переддень смерті!

  • Avatar Світлана сказав:

   Я згодна з Вами. Маємо в себе “гарний” приклад піару одного бариги-депутата, бо ж восени вибори. Спочатку награбував, потім купив ящочок пов’язок і рукавиць, а трубить на весь світ. Думає, що він безсмертний. От природа і порівняла усіх. І абсолютно все рівно, чи він помре у віп палаті чи бідний вдома.

 4. Avatar Аліна сказав:

  І зразу почнуть оформляти інвалідність або ще щось краще для себе придумають. Все краще ж для людей.

 5. Avatar Татьяна сказав:

  Но у них есть деньги. А у меня на пенсионной картке осталось 400 грн. У супруга 200 грн. Со мной живут 2 внуков. Что мне делать в случае чего?

  • Avatar Муза сказав:

   Не соромтеся,звертайтеся до звичайних людей,Вас у біді вони точно не лишать!Якої крупи,макаронів куплять,хто чим зможе-допоможе!Нехай Вас береже Господь!

 6. Avatar katerinanester330@gmail.com сказав:

  Да все ходим под богом!!

 7. Avatar Дед Мороз сказав:

  Всё будет хорошо. Главное без паники, но мужественно – мы ж козаки!

 8. Avatar Муза сказав:

  Молодець!Повністю згідна!Так і треба всим виродкам,що нищили й нищать власний народ!

 9. Avatar Ігор Поліщук сказав:

  Ну і ми в тому числі так лікуватись будемо. Вони розберуться як лікуватись самі. Думайте краще про себе щоб не заболіти і потім лікуватись. Громадяни України, які не одягають маски і не сидять дома – несвідомі люди українського суспільства. Не дбають ні про себе, ні про інших. Їх приклад Італії нічому не вчить. Це не їхня біда. Це наша! Люди заслуговують те, що вибирають.

 10. Avatar Анатолий сказав:

  Врач Павел Ткаченко написал абсолютную правду о ситуации в которой оказалась Украина. Слуги народа во главе с гарантом Зеленским, оказались Врагами Народа. Воруют похлеще команды Порошенко. Причём не один подлец – мародёр не привлечён к уголовной ответственности, а надо!!! Видимо нужно в вести в конституцию статью за эти действия (Продажа лепестков, лекарств и т.д.), коррупцию – СМЕРТНАЯ КАЗНЬ. А ГАРАНТУ УКРАИНЫ, необходимо работать ни как в Квартале. Разогнать Соросят и поставить достойных и грамотных людей на ответственные должности, чтобы выйти из ситуации дефолта. Или честно сказать, что взялся не за свое дело. Пока народ Украины ещё поймёт. Но дефицит доверия может быть исчерпан!!!

 11. Avatar Юрій сказав:

  Але в Україні є ще приватні клініки

 12. Avatar Оксана сказав:

  Все правильно сказано , але не впевнена ,що їм не вдасться виїхати за кордон .

 13. Avatar профан сказав:

  Придурок цей ще живий?

 14. Avatar Оксана сказав:

  Я працюю завідувачем ФАПу у селі ,про проточну воду з крана ми можемо тільки мріяти.У нас нема навіть звичайного умивальника Після ремонту у 2016 р нічого з оснащення не придбали.(.за приписом санстанції всі меблі підлягали утилізацвї на вогні ,так як їх з’їв жахливий грибок)У місцевої влади до медицини наплюватильське ставлення(беруть приклад згори.)ціле літо нас тероризували (хто витримає ,а хто роботу залишить сам)не платили зарплату .Не могли узгодити хто має платити ,чи місцева влада чи не понятно хто.від кількості зареєстрованих.Ми перша ланка ,ми перші контактуємо з хворими,перш ніж скерувати до сімейного лікаря чи викликати швидку.Попри це у нас немає масок,деззасобів,кварцової лампи,не говорячи про захисні костюми.Ми не дибіли ,все виписували ще задовго до біди,нема грошей.а зараз вони чухаються де купити,бо ніде нема.На святкування дня держслужбовця у них гроші знайшлись.на премі ї для них є ,а до дня медика шиш з маком!Дякую.

 15. Avatar Василь сказав:

  А ви що думаєте що такі я Коломойша незможе виіхати закордон.Я думаю що легко в них паспорти різних краін.А по друге йому нададуть допомогу скоріше ніж простим людям

 16. Avatar Любовь сказав:

  Нам пудрят мозг и все ради одного”ДЕФУЛТ” это цель, а народ нафиг, че больше украинцев вымрет тем лучше.Евреям больше места будет коломойским , зеленским ….ским ит.д..Когда-же вы людской кровушки напьетесь. А вы говорите вирус, мы с голоду загнемся либо до эпидемии либо от сарказма толстосумов.
  А врачам респект, я бы откатчиков и подобных тварей вместе теперь всех в одну очередь на смерть поставила терять-то нечего. И пускай любуются на свои деяния.

 17. Avatar Юрий Лебедев сказав:

  Да нихрена им не будет.А вот простой народ если не от вируса так от голода…..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *