Коронавірус: для українців створили безкоштовну платформу психологічної допомоги

Показати всі

Коронавірус: для українців створили безкоштовну платформу психологічної допомоги

Безкоштовна онлайн-програма психологічного супроводу під час карантину стартувала в Україні. До соціального проєкту “Супергерої чотирьох стін” долучились психологи та волонтери, пише УП.Життя.

Фахівці допомагатимуть українцям у час кризи впоратись зі складними емоціями та вийти з карантину кращою версією себе.

Програма буде корисна тим, хто перебуває у вимушеній відпустці або має ризик втратити роботу чи бізнес; відчуває, що вдома загострились конфлікти та непорозуміння; доглядає за дітьми та відчуває надмірну тривогу або паніку; є у групі ризику або чиї близькі знаходяться у групі ризику.

“Ми розуміємо, що кризова ситуація може мати негативний вплив на емоційний стан людей. Поточна ситуація вражає абсолютно всіх. У таких умовах в першу чергу важливо “втримати себе”, бо лише так можна втримати свій світ. У кожного з нас сьогодні – різні обставини, різні реакції на ситуацію. Програмою ми хочемо надати підтримку для емоційного стану, якої зараз потребує кожен, навіть якщо не усвідомлює цього”, – зазначають автори проєкту.

Приєднуватись до програми можна в будь-який час у Telegram-каналі Zanovo.Me. Також там можна пройти безкоштовний тест на визначення рівня тривоги та стресу. Консультують на каналі досвідчені та сертифіковані психотерапевти Ольга Радчук зі Львова та Любов Медведь із Тернополя, а також Катерина Чурсіна.

Охочі матимуть доступ до подкастів та аудіо-гіду щодо карантину, які допоможуть усвідомити власний стан, його причини та можливі наслідки. Також у програмі будуть техніки релаксації та вправи для відновлення власного ресурсу.

Кожен зможе запитати про те, що турбує. Відповіді на ці питання психотерапевти готуватимуть у наступних подкастах.

На каналі, зокрема, будуть говорити про емоційний стан, про внутрішню силу, про те, як уникнути апатії та конфліктів, перебуваючи у замкнутому просторі. Адже чотири стіни у назві програми говорять не лише про стіни, які нас оточують зараз, але і про внутрішні опори, які можуть допомогти впоратись у складний час.

Програма “Супергерої чотирьох стін” також запрошує приєднуватися до програми психологів-волонтерів, адже це можливість підтримати велику кількість населення у час кризи.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *