"Контрольована перемога": експерт пояснив, чому Захід дає Україні озброєння дозовано - Волинь.Правда

“Контрольована перемога”: експерт пояснив, чому Захід дає Україні озброєння дозовано

Показати всі

“Контрольована перемога”: експерт пояснив, чому Захід дає Україні озброєння дозовано

Аналітик Defense Express Сергій Згурець припустив, що Захід передає Україні озброєння у помірних обсягах, щоб краще контролювати процес розпаду Росії.

“Як варіант, американці чи європейці (скоріше американці) оцінюють, що ми дуже добре стримуємо РФ, і не дають зброї настільки багато, щоб, умовно кажучи, ситуація раптово не переломилася на полі бою. Бо в такому разі створиться загроза, що росіяни почнуть впадати в істерику і розмахуватимуть ядерними дубинками. Крім того, треба забезпечити паралельно керованість процесу розпаду РФ і/чи керованість процесу передачі влади в РФ. Думаю, що ці два процеси – кероване посилення наших можливостей і керований процес контролю розпаду Російської Федерації – якимось чином узгоджені у часі. І воно все одно рано чи пізно приведе до розпаду РФ і нашої перемоги”, – сказав Згурець для “Орестократія”.

Експерт також вказав на “червоні лінії” у процесі військової допомоги союзників Україні.

“В будь-якому разі є це розуміння отих червоних ліній, щоб не дати, напевно, зайвого озброєння, щоб ми так потужно не воювали. Можливо, якийсь там керований процес посилення нашої потужності. Я думаю, що він зберігається і досі”, – додав Згурець.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *