«Клоуни» у Верховній Раді, або Хто нами керує (ВІДЕО 18+)

Показати всі

«Клоуни» у Верховній Раді, або Хто нами керує (ВІДЕО 18+)

Від любові до ненависті один крок. Якщо новообраного президента Володимира Зеленського на початку каденції лише хвалили, або ж, в гіршому випадку, висловлювали невпевнені сумніви у його спроможності проведення рішучих реформ, то останнім часом на гаранта сиплеться шквал критики з усіх можливих засобів масової інформації. Можна зрозуміти редакційну політику каналів, належних основному опоненту Володимира Зеленського – Петру Порошенку. Зрозумілими є мотиви й ЗМІ, належних до інших опозиційних сил – проросійських.

Можна по різному ставитися до самого Володимира Зеленського. На моє суб’єктивне переконання – це президент, який справді щиро бажає завершити війну та провести невідкладні реформи для виводу України із кризи. Але давайте подивимось правді у очі. Помилки дійсно є. Наприклад, привітання з новим роком головнокомандувача ВС РФ, які ще не забралися з українського Донбасу, Володимира Путіна. Важко уявити, щоб на п’ятому році війни Уінстон Черчіль вітав Адольфа Гітлера з новим роком. У «ЗеКоманді» пояснюють це хитрим дипломатичним ходом. Можливо, нам, простим українцям, важко зрозуміти хитрість цього ходу, але зі сторони він видається вкрай неправильним і недоречним. Спілкуватися аби домовлятися, звісно, потрібно, але вітати ворога під час війни, протягом якої майже щодня продовжують гинути українські солдати, це не правильно.

Щодо внутрішньої політики, то один у полі не воїн, і від самого президента залежить набагато  менше, ніж від команди, яку він сформував.  І команда «Зе» останнім часом теж піддається нищівній критиці. Будемо відвертими – деякі депутати у парламенті є випадковими людьми, які абсолютно не розуміються у питаннях, які беруться вирішувати. У попередньому скликанні яскравим прикладом такого депутата був «козак» Михайло Гаврилюк, про якого почали складати анекдоти. Гаврилюк не потрапив до нового складу парламенту, втім, на жаль, у новому скликанні знайшлася йому «достойна» заміна. «Волинь.Правда» вирішила пригадати найбільш шедевральні інтерв’ю Михайла Гаврилюка та порівняти із деякими депутатами, які тільки-но отримали мандат, а нам за них вже доводиться червоніти. Ресторатор Микола Тищенко та фермер Володимир Тимофійчук зі «Слуги народу» вже встигли зганьбитися, спілкуючись із журналістами. А поведінка та деякі висловлювання Іллі Киви з Опозиційної платформи «За життя» взагалі лежать за рамками депутатської етики.

То на яку ефективність парламенту і зміни в країні ми можемо розраховувати, якщо у Верховній Раді з кожним новим скликанням все більше таких унікумів? 

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

1 Comment

  1. Avatar Євгеній сказав:

    Блядський цирк керує країною

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редакції