Кадиров накинувся на владу РФ через обмін полоненими на "українських умовах" - Волинь.Правда

Кадиров накинувся на владу РФ через обмін полоненими на “українських умовах”

Показати всі

Кадиров накинувся на владу РФ через обмін полоненими на “українських умовах”

Ватажок Чеченської республіки Російської Федерації Рамзан Кадиров прокоментував обмін полоненими, який відбувся 21 вересня. Він залишився вкрай незадоволеним.

Про це Кадиров написав у своєму Telegram-каналі.

За його словами, при прийнятті бойових або тактичних рішень російське командування радилося з “активними учасниками спецоперації”, але не цього разу.

“Нагорі в Міноборони і ФСБ набагато видніше, але я вважаю, що визнаних терористами злочинців не можна міняти на військовослужбовців. Я б зрозумів, якщо був би рівноцінний обмін – військовослужбовця на військовослужбовця, агента на агента. У нас повно полонених ВСУшників, яких хоч сто до одного міняй, так ще залишаться”, – обурився чеченський лідер.

Його дуже обурило, що обмін пройшов на “українських умовах”.

“Наші бійці тиснули фашистів в Маріуполі, заганяли в “Азовсталь”, викурювали їх з підвалів, гинули, отримували поранення і контузії. Передача навіть одного цього азовського терориста мала бути неприйнятною. І тому не дивно, що бійці, які звільняли Маріуполь і зараз знаходяться на передовій, роблять свій висновок – не брати фашистів у полон. До речі, ті з нациків, хто образив честь чеченського народу, за час перебування в полоні сповна відповіли За кожне своє підле слово, гірко пошкодували і слізно розкаялися у скоєному”, – продовжив Кадиров.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *