Кабмін виділить 175 млн грн на посилення охорони українського кордону - Волинь.Правда

Кабмін виділить 175 млн грн на посилення охорони українського кордону

Показати всі

Кабмін виділить 175 млн грн на посилення охорони українського кордону

Уряд виділяє 175 млн грн на посилення охорони українського кордону у зв’язку з ускладненням оперативної обстановки на українсько-білоруській ділянці державного кордону. Про це Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на черговому засіданні уряду у середу, повідомляє «Укрінформ».

«Розуміючи непросту ситуацію на білорусько-польському кордоні, ми продовжуємо посилювати наші кордони. Не можна виключати, що міграційний дестабілізаційний проєкт може бути поширений на українсько-білоруський кордон. Маємо бути готові до будь-якого сценарію, тому виділяємо 175 млн грн для посилення охоронних заходів українського кордону», – сказав Шмигаль.

Він засудив ситуацію, яка склалася.

«На наше переконання, використання мігрантів як механізму гібридної агресії є верхом зухвальства та антигуманності. Подібній практиці не має бути місця у цивілізованому світі», – наголосив глава уряду.

Як повідомлялось, Кабінет Міністрів на черговому засіданні у середу планував розглянути проєкт документа про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для здійснення першочергових (невідкладних) заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації соціального характеру, пов’язаної з ускладненням оперативної обстановки на українсько-білоруській ділянці державного кордону.

МВС пропонується виділити 175 010, 037 тис. грн (для Адміністрації Державної прикордонної служби – 66 910, 55 тис. грн, для Національної гвардії – 108 099, 982 тис. грн) для проведення першочергових заходів з ліквідації наслідків цієї надзвичайної ситуації соціального характеру.

 

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *