Інтернет&квітковий ринок: де у Луцьку вигідніше купити квіти до 8 березня

Показати всі

Інтернет&квітковий ринок: де у Луцьку вигідніше купити квіти до 8 березня

Фраза із улюбленого багатьох радянського мультфільму «Ну, постривай» «Кращий твій подаруночок – це я» 8 березня, напевно, не пройде ні з яким чоловіком. Не приурочуючи це свято для багатьох і «яке ж то свято?» для меншості, до днів народження німкені Клари Цеткін, Міжнародний жіночий день – дійсно свято весни і краси. А де є весна – там жінка, а де жінка – там краса, а де краса – там квіти, а де квіти – там любов. Тож, як не крути, але якщо весною жінка без квітів – ніякої тобі любові. Тож, чоловіки, гаманці в руки і гайда за весною. А у скільки ця краса обійдеться цьогоріч на 8 березня у Луцьку – у матеріалі «Волинь.Правди».

Інтернет

Зараз немає такого питання, яке б люди не змогли «погуглити» і речі, якої замовити. Але я пішла шляхом сучасної молоді – не на сайти, а в соцмережу Інстаграм. Ну, а там, чого тільки немає. Тільки-от із замовленнями треба поспішити, або ж на кожній сторінці є конкретна адреса.

Тюльпани тут можна замовити від 14 гривень за штуку

А троянди від 21 гривні.

Еустома – 39 гривень

А щодо альтернативи букетам, то інтернет-магазини пропонують квіти у горщику, наприклад, мускарі – 60 гривень

Для панянок, які люблять і красу і смакоту – їстівний букет. Є на будь-який смак: від «рафаелок» і «баунті» – до ковбасок і раків. Тут вже чого душа бажає. Ціни, до речі, стартують від 100 гривень.

Оригінальним подарунком будуть, наприклад, квіти в пробірках

Є і забальзамовані квіти. Але їх ціна за штуку втричі вища за живі

Квітковий ринок

А для «старожилів», кому інтернет – то «кіт в мішку», і хто хоче вже і зразу, є старі добрі квіткові ринки. Хтось сюди йде з бажанням швидше піти, бо «попіднімали втридорога», а хтось довше залишитись аби обговорити ситуацію в країні, хтось – зробити приємно комусь, а хтось – і собі. А до дня весни і краси чи не обов’язок – купити «квіточку». Комусь – обов’язково 51 троянда, а комусь і три тюльпанчики. Як люблять жартувати зяті: «Аби не два».

Йду до квіткового ринку, що у центрі Луцька біля ЦУМа.

Тут ціна букетів стартує від від 200 гривень

Коробочки та корзинки – від 150 гривень.

Ціна тюльпанів цьогоріч тут – від 20 гривень, але одна з продавчинь ділиться, що біля гіпермаркету Там-Там в «Наталі» – по 15. Від 20 гривень продають й іриси.

Троянди стартують від 30 гривень за штуку.

Для «гурманів» є і з блискітками

Квіти у вазонах: каланхоє – 100 гривень, гіацинти – 50, примулки – 60.

А є і улюблені багатьма «котики»

Вибір орхідей теж різниться. Є тут і по 300, і по 1000 гривень.

Правда, можна купити і ціле мандаринове дерево. Віддати за таку красу доведеться 1500 гривень.

 

А наостанок згадайте листівочки «З 8 березня», які робили колись ми, а зараз роблять їх вже наші діти. Бо ж коли між старими архівами мама знаходить ті «геніальні» віршики і талановито-незграбні малюнки, то і в 25, і 45 та фраза внизу привітання «Я тебе люблю, мам» – бере за якусь струну і аж робить… Тинь. Тож окрім квітів на Міжнародний жіночий день даруйте, любі чоловіки та хлопчики, любов і те «тинь». І не тільки на 8 березня.

Підготувала Олеся Нижник

 

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *