«Як техаські рейнджери», - начальник поліції Луцька Михайло Євтушик про «шерифів» громад - Волинь.Правда

«Як техаські рейнджери», – начальник поліції Луцька Михайло Євтушик про «шерифів» громад

Показати всі

«Як техаські рейнджери», – начальник поліції Луцька Михайло Євтушик про «шерифів» громад

Начальник поліції Луцька Михайло Євтушик розповів, як побудована робота поліції у Луцькому районі після проведення реформи децентралізації. Про це поліцейський розповів під час засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту Луцької міської ради 23 лютого.

Керівник поліції нагадав, що у Луцькому районі працює єдиний відділок поліції, якому підпорядковуються всі громади Луцького району. В тих громадах, де немає дільничих інспекторів поліції, працюють поліцейські офіцери громади (ПОГ), так звані “шерифи”, які фінансуються з бюджету громади.

“Вони там як техайські рейнджери. Їх забезпечили машинами та зброєю. ПОГ-и протидіють тяжким злочинам та реагують на повідомлення про домашнє насильство”, – пояснив головний поліцейський району.

Поліцейський повідомив, що “шерифи” постійно проживають на території. яку обслуговують, та згідно останніх проведених опитувань понад 70% жителів України довіряє своїм “шерифам”.

Михайло Євтушик додав, що слідчих із громад перевели до Луцька, оскільки тут вони потрібніші, так як в обласному центрі злочинів стається в десятки разів більше, аніж в деяких громадах.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *