6 мільйонів на казармах для військових: чи причетні волинські будівельники до розкрадання коштів

Показати всі

6 мільйонів на казармах для військових: чи причетні волинські будівельники до розкрадання коштів

Фірма із сумнівною репутацією «заробила» понад 6 мільйонів гривень на будівництві казарм для військових у Володимирі-Волинському. Інформацію про відповідне кримінальне провадження опублікувало Державне бюро розслідувань 8 лютого 2020 року. Проте, ухвала про надання тимчасового доступу до документів фірми винесена Личаківським районним судом Львівської області ще 11 грудня 2019 року.

Відповідний документ опублікований у Єдиному державному реєстрі досудових розслідувань. З ухвали суду вбачається, що слідчі ДБР просять суд надати тимчасовий доступ до документів Західного третиторіального квартирно-експлуатаційного управління, яке замовляло будівництво будівель казарм поліпшеного планування №1,2,4 у місті Володимирі-Волинському Волинської області, та ТОВ «ІБК Люкс Капітал Буд» – підрядника, який виконував ці роботи.

Як зазначають слідчі ДБР, директор підприємства-підрядника підробляв акти виконаних робіт, у якій об’єм цих робіт та кількість використаних будівельних матеріалів істотно завищувалися, внаслідок чого держава зазнала збитків на понад 6 мільйонів гривень.

Як вбачається із системи YouControl, ТОВ «ІБК Люкс Капітал Буд» зареєстрована у Києві у 2016 році, статутний фонд становить 1 мільйон гривень, керівник з 23.10.2019 року – Анатолій Власенко. Як вбачається із Єдиного реєстру державних судових рішень, фірма фігурує у цілому ряді кримінальних проваджень.

Отже, інформація про причетність волинської будівельної фірми до розкрадання коштів не відповідає дійснойсті.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

1 Comment

  1. Avatar Олексій сказав:

    Ай-я-яй, а наші військові тиловиків коли підписували контракт на проведення робіт не бачили що за фірмою куча кримінальних справ і проваджень

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редакції