Фінляндія і Швеція відреагували на слова Ердогана про непідтримку їх вступу в НАТО - Волинь.Правда

Фінляндія і Швеція відреагували на слова Ердогана про непідтримку їх вступу в НАТО

Показати всі

Фінляндія і Швеція відреагували на слова Ердогана про непідтримку їх вступу в НАТО

Швеція та Фінляндія відреагували на заяви турецького лідера Реджепа Таїпа Ердогана щодо їх вступу в НАТО.

 

Як повідомляє SVT, глава МЗС Швеції Анн Лінде висловила надію, що всі члени НАТО підтримають їхню заявку на вступ до Альянсу.

“Ні посли НАТО, жодна з 30 країн не представили нічого подібного. Я сподіваюся, що ми зможемо обговорити все, і якщо вирішимо подати заявку на членство в НАТО, отримаємо позитивні повідомлення від усіх країн”, – заявила вона.

“Нам потрібно трохи терпіння в цьому типі процесу, це не відбувається за один день … Давайте вирішувати проблеми крок за кроком”, – сказав він.

Як писав УНІАН, президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив, що не позитивно ставиться до рішень НАТО щодо Фінляндії та Швеції.

Також Ердоган заявив, що Фінляндія і Швеція, є “домом для багатьох терористичних організацій”, не надавши ніяких додаткових подробиць.

У США заявили, що працюють над роз’ясненням позиції Туреччини щодо потенційного членства Швеції і Фінляндії в Північноатлантичному альянсі.

Нагадаємо, кандидати-члени на вступ до НАТО потребують одностайної підтримки всіх 30 держав-членів, щоб мати можливість приєднатися до Альянсу.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *