Екс-регіонал Борис Колесніков створює нову політичну партію - Волинь.Правда

Екс-регіонал Борис Колесніков створює нову політичну партію

Показати всі

Екс-регіонал Борис Колесніков створює нову політичну партію

Політик, бізнесмен, соратник олігарха Ріната Ахметова, екс-регіонал Борис Колесніков створює нову політичну силу. Про це він заявив у коментарі «Радіо Свобода» у вівторок, 4 травня.

«Я справді займаюся створенням нового політичного проекту. Він матиме назву “Україна – наш дім”. Його основна ідея – зібрати найкращих людей з усіх сфер: промислового та аграрного сектору, сфери інформаційних технологій, медицини, освіти, соціальної сфери, малого та середнього бізнесу. Ідея створити таку партію у мене виникла давно, бо останнім часом в українській політиці гостро відчувається дефіцит професійних селфмейд-людей і політична сила, над якою я працюю, готова їх запропонувати», – розповів Колесніков.

За його словами, презентація цієї політичної сили відбудеться протягом наступних 30 днів (тобто наприкінці травня – на початку червня) і вона не буде партією одного регіону.

«У нас є спеціалісти і зі Львова, і з Ужгорода, і з Луцька, і з Вінниці, і з Одеси, і з Харкова, і з Дніпра. З “Опозиційного блоку” у партії поки що немає нікого, а з “Партії регіонів” – кілька людей. Конкретні прізвища ви зможете дізнатись на з’їзді», – зауважив Колесніков.

 

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *