Показати всі

День пам’яті Бориса Клімчука

Борис Клімчук: український державний і політичний діяч, дипломат.

Так, на перший погляд, «суховато» пише про нашого краянина, Волинянина з великої букви, Вікіпедія.

Але… Скільки б ми не перечитували біографію уродженця села Волошки з Ковельщини Бориса Петровича, на пам’ять вочевидь приходять не його «розборки» у владних кабінетах, а ті рішення, які створили образ мудрого керівника, дипломата надскладних переговорних процесів, людини, яка відчувала рідний край всіма нервами своєї душі.

Він не оминав жодної найдрібнішої проблеми, слухав кожного, хто звертався до нього, як до керівника і до людини… Як Ви вважаєте, чи було для нього все просто?

Волинь – пам’ятає!

Нині ми мали б вітати його з 69-ю річницею.

Так, у цей день, 18 березня, ми просимо наших читачів і всіх волинян вкотре згадати ці не прості іпостасі Бориса Петровича Клімчука, його моменти життя і важкої праці, спіймані влучними об’єктивами фотокореспондентів і художників….

 

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

8 Comments

 1. Avatar Олена сказав:

  Пам’ятаємо😍

 2. Avatar Олександр Башкаленко сказав:

  Бог йому суддя. Там було більше піару чим доброти. Великий прихильник Януковича і Партії регіонів. Один з очільників корупції в Луцьку того часу. Я його знав особисто, список “досягнень” можу продовжити на пару сторінок.

 3. Avatar Ігор сказав:

  За кошти меценатів зумів добитися побудови церкви в рідному селі.
  Коли був Радником Президента курс долара та економіка в нашій країні була на високому рівні.
  Знаю його як хорошу освічену людину та професіонала своєї справи

 4. Avatar Володимир Королюк сказав:

  Борис Петрович любив Волинь, а не посади. І коли постав вибір хадищатися Послом в Азербайджані чи повернутися додому, він вибрав друшг. Він передчував свій ранній відхід з життя і прагнув залишити обрий слід оп собі.
  Пане Бошкаленку Борис Петрович уже давно відзвітував наБожому суді про свої справи,. Може, він щось зробив і не так. Але він не побоявся, не посоромився стати на коліна перед людьми і покаятись. А ви разом з Януковичем принесли війну у нашу країну. Це кадри з вами крутили російські телевізійники, закликаючи до непокори крмчан і дончан, рекомендуючи їм просити путіна ввести війська.
  Памятаємо Бориса Петровича, цінуєємо і шануємо!
  Вічна память славному волинянину!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *