Чому на Волині не відновлять рух транспорту з 22 травня

Показати всі

Чому на Волині не відновлять рух транспорту з 22 травня

В деяких областях України з 22 травня відбулося послаблення карантину, відновлений рух громадського транспорту. Проте на Волині послаблення протиепідемічних заходів здійснити не можуть через велику кількість хворих. Про це пише ІА Волинські новини.

Відповідно до постанови Кабміну №392 від 20 травня 2020 року, послаблення протиепідемічних заходів застосовується та припиняється на території регіону на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при облдержадміністрації. Його приймають з урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності у регіоні ознак для послаблення протиепідемічних заходів.

Послаблення карантину можливе при виконанні трьох вимог:

1) інцидентність (загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні сім днів на 100 тис. населення) становить менше ніж 12 осіб на 100 тис. населення;

2) завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить менш як 50 відсотків;

3) середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу становить більше ніж 12 на 100 тис. населення протягом останніх семи днів.

Що стосується Волинської області, то послаблення карантину відбутися не може, оскільки не виконана головна вимога. В той час, як кількість хворих на 100 тисяч населення має бути менше 12, то в нас цей показник наближається до 16. Хоча дві інші вимоги наша область виконує. Зазначимо, що близько половини областей країни і Київ також не готові до послаблення карантину.

Зрештою, остаточне рішення за комісією при Волинській ОДА, засідання якої відбудеться вже сьогодні.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *