Показати всі

«Буковель» закрився на карантин

З 25 березня ТК “Буковель” тимчасово призупиняє роботу та достроково закінчує зимовий сезон 2019-2020. Про це пише “Українська правда”.

“Починаючи з середи, 25.03.2020, ми зупиняємо роботу витягів та достроково закінчуємо зимовий сезон 2019-2020.

ТК “Буковель” долучається до жорсткого карантину, який розповсюджуватиметься на всі послуги, на всій території комплексу і від завтрашнього дня припиняє приймати туристів. Всі сервіси будуть закриті”.

Відзначається, що погодні умови у Буковелі наразі чудові і сезон катання міг тривати ще досить довго.

Також у ТК пишуть, що немає жодних юридичних причин для закриття, але в даній ситуації пандемії коронавірусу “кожен наступний день функціонування курорту — це гіпотетичний, додатковий ризик для життя та здоров’я наших гостей”.

Водночас “Буковель” називає основною причиною свого рішення “відсутність достовірної інформації” і звинувачує у цьому владу, яка “не дає чіткої відповіді”: Скільки саме людей в Україні інфіковані? Чи готові медичні установи прийняти їх та надати необхідну, кваліфіковану допомогу? Чи забезпечені лікарні всім необхідним? Скільки людей повернулось останніми днями в Україну з-за кордону і чи були вони всі здорові та належним чином перевірені? Чи відповідально ці люди відносяться до персональних зобов’язань самоізоляції? Чи забезпечена країна достатньою кількістю тестів для виявлення носіїв вірусів?

 

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *