Британська розвідка оцінила запаси іранських дронів у Росії - Волинь.Правда

Британська розвідка оцінила запаси іранських дронів у Росії

Показати всі

Британська розвідка оцінила запаси іранських дронів у Росії

Росія шукатиме поповнення іранських дронів

Росія майже вичерпала свої запаси дронів іранського виробництва, а їхнє використання проти інфраструктури в Україні мало обмежений успіх. Про це йдеться у повідомленні міністерства оборони Великої Британії у Twitter.

За даними британської розвідки, з вересня Росія запустила сотні безпілотних літальних апаратів (БПЛА) іранського виробництва проти України. Росія в основному використовувала цю зброю проти тактичних військових цілей та української електромережі.

Однак останнім часом російське командування, ймовірно, також хотіло, щоб БПЛА іранського виробництва віддавали пріоритет медичним установам як можливі цілі і завдавали ударів керованими боєприпасами.

«Росія, ймовірно, задумала кампанію з БПЛА, щоб компенсувати гостру нестачу крилатих ракет, але цей підхід мав обмежений успіх. Більшість запущених БПЛА було ліквідовано», – йдеться у повідомленні.

Британська розвідка звернула увагу на те, що публічно не повідомлялося про удари дронами приблизно з 17 листопада. «Росія, ймовірно, майже вичерпала свої поточні запаси, але, ймовірно, шукатиме поповнення», – вважають у міноборони Британії.

На думку британської розвідки, Росія зможе закуповувати БПЛА за кордоном швидше, ніж виробляти нові крилаті ракети всередині країни.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *