Бєлгород облаштовує на кордоні з Україною захист, який на Русі використовували ще у X столітті (фото) - Волинь.Правда

Бєлгород облаштовує на кордоні з Україною захист, який на Русі використовували ще у X столітті (фото)

Показати всі

Бєлгород облаштовує на кордоні з Україною захист, який на Русі використовували ще у X столітті (фото)

Через напружену обстановку в регіоні місцева влада готується до різних варіантів захисту

Губернатор Бєлгородської області В’ячеслав Гладков показав, як на кордоні з Україною облаштовують «засєчную чєрту».

Через напружену обстановку в регіоні, зокрема, великої кількості обстрілів, місцева влада готується до різних варіантів, тому, починаючи з квітня, займається зміцненням кордонів в рамках своїх повноважень.

«Я б говорив про формування білгородської «засєчної чєрти», тому що це звичне для нас поняття. Бєлгородська область завжди стояла на кордоні і захищала інтереси російської держави, тому так триває і зараз », – сказав глава області.

Гладков також повідомив, що з 24 лютого і по сьогоднішній день Бєлгородська область витратила на все, що пов’язано із війною, близько 13 млрд рублів.

«Засєчная черта» – це система оборонних споруд з дерев’яних засік, що застосовувалася з X століття на Русі і отримала особливий розвиток у XVI-XVII століттях на південних і східних кордонах Російського царства для захисту від кримсько-ногайських набігів, а також як опору при наступі на противника.

Засіки являли собою загородження з середніх і більше розмірів, повалених хрест-навхрест вершинами у бік противника. Крім своєї простоти і швидкості влаштування, такі засіки були важкопереборною і важкознищується перешкодою для загонів.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *