Арестович допустив застосування Росією ядерної зброї по Україні (відео) - Волинь.Правда

Арестович допустив застосування Росією ядерної зброї по Україні (відео)

Показати всі

Арестович допустив застосування Росією ядерної зброї по Україні (відео)

За словами радника ОПУ, застосування РФ тактичної ядерної зброї не зупинить і не налякає українських військових, а зробить їх ще більш злими й мотивованими.

Якщо Росія завдасть ядерний удар по території України, це спровокує відповідь країн Заходу, зокрема, США можуть повноцінно вступити у війну.

Про це радник Офісу президента Олексій Арестович розповів в інтерв’ю російській журналістці Юлії Латиніній.

На думку Арестовича, імовірність застосування Росією ядерної зброї зросла, але це навряд чи переросте в тотальну ядерну війну.

“Після того, як він оголосив цю мобілізацію, імовірність застосування ядерної зброї зросла, прямо скажемо. Так вважають і в НАТО, так кажуть і американці, вони ставляться всерйоз. Але це останнє, що він матиме. Я не вірю в тотальну ядерну війну, я вірю в разове застосування ядерної зброї на залякування, наприклад”, – сказав він.

За його словами, застосування Росією тактичної ядерної зброї не зупинить і не налякає українських військових, а зробить їх ще більш злими і мотивованими.

“Що буде, якщо ми не злякаємося? От уявімо собі, ми наступаємо, вони шарахають ядерною зброєю по якійсь українській бригаді. Звичайно, у нас будуть величезні втрати. А решта взяли, і продовжили наступати. Що далі? Ми продовжуємо воювати, але воюємо ще злішими, набагато злішими”, – вважає Арестович і додає, що застосування кількох ядерних боєзарядів вже означатиме повноцінну ядерну війну.

Радник ОПУ також вважає, що в разі такого розвитку подій США повноцінно втрутяться у війну.

“Вони це знають, усі попередження в Кремль відправлені. Більш того, мені здається, що й з приводу референдуму всі попередження направлені. Безумовно референдум і мобілізація – це ескалація. Але тут питання. Ось ти почав ескалацію, та чи не затонка в тебе кишка для підняття ставок? За пів року навіть ідіот міг би переконатися, що у Заходу нерви міцні, що вони не бояться?”, – додав Арестович.

Він допускає, що Кремль все таки піде на застосування ядерної зброї як останнього засобу, але вважає, що від цього злякається в першу чергу сама Росія.

 

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *