«Жозе Мануел Баррозу збирається провести консультації з Порошенком і Путіним щодо газових та торгівельних питань. Мені повідомили,що це включатиме безпосередні тристоронні переговори (лідерів України,Росії та Євросоюзу)»,- написав Лоренс Норман в ніч на 15 серпня,після анонсу консультацій з боку ЄС у своєму аккаунті в соцмережі Twitter.
Пізніше він додав окремим твітом,що інформацію про пряму зустріч президентів підтвердив «другий високопосадовець з ЄС».
Наразі реакція української сторони на таку перспективу залишається невідомою,оскільки домовленість про тристоронні консультації була досягнено в телефонній розмові Жозе Мануела Баррозу і Володимира Путіна,без участі Петра Порошенка,- інформує УНІАН.
Треба зазначити,що Євросоюз розпочав домовлятися про тристоронню зустріч на фоні чергової ескалації ситуації на сході. Зокрема,14 серпня низка світових видань повідомила про колону військової техніки,що перейшла з території Росії до України.
Згідно з поширеними знімками,до її складу входять БТРи та машина з ЗРК «Бук». Також повідомлялося про переміщення танків
Нагадаємо,перша і до цього часу єдина зустріч президентів України і Росії відбулася в червні в Нормандії за посередництва лідерів Німеччини та Франції. Однак тристоронніх переговорів України,Росії та Євросоюзу досі не було.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook