Чоловік сокирою вдарив пасинка по голові,коли він спав. Тепер йому загрожує до 15-ти років в’язниці. Про це повідомили у СЗГ УМВС Волині.
До чергової частини міськвідділу міліції звернувся житель району. Чоловік повідомив,що у помешканні односельчанина виявив мертвим його 43-річного пасинка.
Правоохоронці прибули на місце події та почали проведення першочергових слідчих дій,відпрацьовуючи кілька версії події. При спілкуванні із місцевими жителями міліціонери з’ясували,що не бачили потерпілого кілька днів у селі,а коли прийшли додому,на порозі застали 53-річного вітчима,котрий ледь тримався на ногах. Чоловік сказав,що пасинка в будинку немає. Обійшовши обійстя,односельчани знову повернулися до хати,де в кімнаті на ліжку виявили товариша мертвим із тілесними ушкодженнями голови.
Вітчима потерпілого,який знаходився у стані сильного алкогольного сп’яніння,доставили у міськвідділ міліції. Згодом чоловік зізнався,що вбив пасинка,коли той спав.
Вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Слідчим відділенням Володимир-Волинського МВ УМВС України у Волинській області відкрито кримінальне провадження за вчинення злочину,передбаченого ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Чоловіку загрожує від семи до п’ятнадцяти років в’язниці.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook