ЗМІ: Вторгнення російських військ на сході України вже відбулося - Волинь.Правда

ЗМІ: Вторгнення російських військ на сході України вже відбулося

Показати всі

ЗМІ: Вторгнення російських військ на сході України вже відбулося

Про це на своїй сторінці у Facebook заявив колишній перший заступник начальника Генштабу ЗСУ,адмірал Ігор Кабаненко.

«Вторгнення військ РФ на Сході відбулося. У Слов`янську та Червоному Лімані діють не сепаратисти,а військові розвідувально-диверсійні підрозділи. Почерк чіткий. Вони «допомагають» сепаратистам в розхитуванні ситуації. Чи потрібно задавати риторичне запитання – а чи буде це продовжуватися та поширюватися?» – зазначив він.

Своєю чергою організатор спільноти «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук заявив: нинішні екстремістські акції у південно-східних регіонах України ініціюються і управляються мережею координаторів Головного розвідуправління Генштабу Збройних сил РФ.

«Ідентифіковано співробітники російського ГРУ,які здійснювали сценарій захоплення органів влади та блокування українських військових частин у Криму у березні 2014 року. Раніше групи цих співробітників ГРУ були вивезені з Криму в Ростов-на-Дону»,- зазначив він.

Також Тимчук зазначає: метою нинішніх акцій є захоплення якомога більшої кількості будівель місцевих органів влади і силових структур до 17 квітня,тобто до зустрічі в Женеві представників України,ЄС,США та Росії з врегулювання кризи в Україні.

«За планом російського боку,це дасть можливість Росії заявляти про відсутність контролю за ситуацією в Україні з боку української влади а також про її нелегітимність в очах значної частини населення»,- додав він.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook