Про це у спільноті «YOUth Active» написала Ірина Савчук.
Ківерчанка Ірина Савчук обурилася тим,що мешканці міста засмічують сквер Героїв Майдану.
Нагадаємо,що його відкрили на День Незалежності України,24 серпня.
«Ніколи б не подумала,що цей сквер може перетворитись на таке. Ніколи не думала,що люди його так спотворять. Була надія,що він залишиться таким же недоторканим,таким же святим… Але ні,дякуючи моральним виродкам,у яких відсутні будь-які форми свідомості,самосвідомості,саморегуляції та моральності він перетворився на поламаний,засмічений,забльований (і таке було) «сквер»,– йдеться у дописі.
За словами дівчини,вона вже неодноразово робила зауваження людям,які топчуть газон скверу.
«У відповідь лиш: «Тут є стежка»,«скоротити можна». Ту стежку протоптали такі ж тварини як і ви,які не можуть зрадити своїм набутим роками звичкам і пройти по тротуару,як нормальна людина. Ти йдеш «лєтящєй паходкой». Куди спішиш? Навіщо скорочувати? Я не впевнена,що у вас настільки екстрена ситуація,що ті дві секунди будуть важливими»,– скаржиться Ірина.
Волинянка закликає керівництво міста «поставити патрульних біля скверу».
«І бажано якось непомітно,щоб хоч раз зловити цих негідників та виписати їм штраф,або ж відправити на громадські роботи»,– підсумувала вона.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook