Завтра у Луцьку - слухання справи судді Ковтуненка - Волинь.Правда

Завтра у Луцьку – слухання справи судді Ковтуненка

Показати всі

Завтра у Луцьку – слухання справи судді Ковтуненка

Будинок був придбаний через підставну особу,тещу Ковтуненка. Торги щодо цього будинку були визнані недійсними Ковельським міськрайонним судом.

Після судової тяганини власниця будинку Ольга Таран дійшла вдруге до вищого спеціалізованого суду. Там справу повернули на черговий розгляд,- повідомили у Самообороні Волині.

Нагадаємо,суддя Ковтуненко за останні півтора роки відзначився тим,що:

– судив волинських майданівців та застосовував проти них засоби домашнього арешту;

– порушував правила дорожнього руху на одному з блок-постів області у період загрози провокацій на території області;

– незаконно,використовуючи своє службове становище,придбав будинок на недійсних торгах на підставну особу,і тим самим забрав дім у матері з двома неповнолітніми дітьми;

– проти нього уже рік як відкрите дисциплінарне провадження,та жодних санкцій щодо Ковтуненка не застосовано.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook