До чергової частини маневицького райвідділу міліції надійшло повідомлення про незаконний видобуток невідомими особами корисних копалин загальнодержавного значення. За викликом виїхала слідчо-оперативна група,тож відомості про подію були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 240 (Порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України.
Органами досудового розслідування встановлено,що,попередньо змовившись із особою,матеріали відносно якої виділені в окреме провадження,підсудний в урочищі Жовч,неподалік від села Кам`янухаМаневицького району Волинської області,видобував бурштин-сирець. Для незаконного промислу зловмисники придбали мотопомпу (пристрій для відкачування води),до якої приєднали пожежні рукави з металевою трубою.
Зважаючи на угоду про визнання винуватості,укладену між прокурором таобвинуваченим,Маневицький районний суд Волинської області призначив підсудному покарання – сім тисяч гривень штрафу.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook