Засудили волинянина,який обікрав жінку в пологовому будинку - Волинь.Правда

Засудили волинянина,який обікрав жінку в пологовому будинку

Показати всі

Засудили волинянина,який обікрав жінку в пологовому будинку

Досудовим розслідуванням встановлено: ласий до легкої наживи чоловік,зайшовши до пологового відділення медичного закладу в Ківерцях,через незачинене віконце кімнати буфетної викрав жіночу сумку із грошима.

Окрім того,зловмисник,перебуваючи у центральній районній лікарні містаРожище,проник у кімнату сестри-господині хірургічного відділення і поцупив із жіночої сумки гаманець із грошима.

А затримали злодія «на гарячому»,коли він у дитячому відділенні намагався викрасти сумку у пацієнтки лікарні. Однак жінка помітила злодія та намагалася вирвати з його рук сумку. Чоловік кинувся тікати,однак був затриманий небайдужими громадянами. Злодія-невдаху передали до рук правоохоронців.

Міліціонери з’ясували,що «підробляв» таким чином чоловік давно. А відбувши п’ять років за ґратами,чоловік знову повернувся до злочинного промислу.

Рожищенський районний суд Волинської області за вчинення кримінальних правопорушень,передбачених ч. 2 та ч. 3ст. 185 (Крадіжка),ч. 2 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України,виніс злодієві вирок: чотири роки позбавлення волі.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook