Заступник голови Мінінфраструктури йде у відставку - Волинь.Правда

Заступник голови Мінінфраструктури йде у відставку

Показати всі

Заступник голови Мінінфраструктури йде у відставку

Заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк заявив, що завершує роботу у міністерстві. Про це пише “Економічна правда”.

“Цього тижня я офіційно завершую свою роботу у Міністерстві інфраструктури України. Це моє рішення, відповідну заяву я передав керівництву Міністерства”, – заявив Лавренюк у Facebook.

“Я вважаю, що на цьому перехідному етапі, після зміни керівництва МІУ, моя функція виконана і потрібно рухатись далі”, – написав він про причини звільнення.

За даними ЕП, Юрій Лавренюк, який з 2016 року займав посаду заступника міністра та відповідав за портовий напрямок, представляє в транспортному відомстві інтереси глави МВС Авакова.

Після новини у вересні про те, що Лавренюк може залишитися, одразу декілька профільних асоціацій опублікували листи на ім’я президента та прем’єра з проханням не допустити його перепризначення, оскільки з ним, начебто, пов’язані ледь не усі корупційні скандали останніх років.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *