У понеділок, 24 січня, відбулося засідання Ради національної безпеки та оборони України.
Пряму трансляцію брифінгу за підсумками засідання веде 4 канал у YouTube.
Порядком денним засідання стали забезпечення нацбезпеки від внутрішніх та зовнішніх загроз, економіку, енергетику та коронавірус.
Зокрема, обговорювалася ситуація на кордоні та слухали низку доповідей. Як розповів секретар РНБО Олексій Данилов, на засіданні РНБО заслухали:
Окремою темою була кібератака 14 січня.
У той же час прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що економіці нічого не загрожує, ситуація під контролем. Загрози безпеці економіці Шмигаль бачить у дезінформації. Курс долара перебуває “в рамках макроекономічної стабільності”. Крім того, Шмигаль заявив, що зростання тарифів на період поточного опалювального сезону не буде.
Міністр оборони України Олексій Рєзніков розповів про формування сил територіальної оборони, а також про завдання, що стоять перед ними. Він зазначив, що тероборона входить до складу Збройних сил України, а влада працює над формуванням територіальної оборони.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook