Учора,5 квітня опівночі,до поліції надійшло повідомлення з Ківерцівського держлісгоспу про незаконну вирубку лісу. Цього дня,пізно ввечері,в одному з кварталів Берестянського лісництва,лісівники виявили зрізаний дуб. Про це повідомляє сектор комунікації ГУНП у Волинській області.
«Поліцейські з’ясували,що незаконну порубку деревини скоїв 27-річний мешканець селища Цумань Волинської області. Чоловік мав раніше проблеми із законом і був судимий за хуліганство»,– повідомив заступник начальника Ківерцівського відділу поліції Володимир Антонюк.
Сума збитку завдана державі становить майже 12 тисяч гривень.
Чоловіка судитимуть,а покарання за такий протиправний вчинок – до трьох років позбавлення волі з конфіскацією незаконно добутого.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook