Як у Луцьку «Три сестри» станцювали (ФОТО) - Волинь.Правда

Як у Луцьку «Три сестри» станцювали (ФОТО)

Показати всі

Як у Луцьку «Три сестри» станцювали (ФОТО)

Як пише «Таблоїд Волині»,цього разу по-новому відкрити для глядачів одну з найпопулярніших п’єс Антона Чехова взялися режисер Ілля Мощицький,хореограф Микола Бойченко та композитор Дмитро Саратський.
З перших хвилин театрального дійства стало зрозуміло: актори не грають,вони по-справжньому переживають кожну емоцію та кожне слово. Герої повітового містечка початку XX століття стають для глядачів близькими та зрозумілими. Вони,як і всі люди,шукають своє місце в цьому світі,хочуть стати щасливими та не бояться здійснювати помилки.
Протягом двох годин артисти на сцені дивували публіку пристрасними танцями,відчайдушними думками,яскравою палітрою почуттів та емоцій.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook